שיטת דרייב

/שיטת דרייב

שיטת דרייב, אשר פותחה על ידי עדי כהן-לוי בתום שנים של מחקר יישומי ובליווי מומחים, פועלת למציאת משמעות וליצירת הצלחה במכלול תחומי החיים.

ההבנה כי העיסוק בהגברת מוטיבציה והצבת יעדים ומטרות אינם מספקים פתרון שלם, הובילה את הצוות לפתח כלים פרואקטיביים שיוצרים שכבת הגנה ומסייעים במיפוי חסמי ההצלחה והגורמים המעכבים, ומלמדים כיצד למצוא פתרונות ולהתמודד עם מורכבויות שמזמנים לנו החיים.

שיטת העבודה שלנו לא עדינה!

משמע - מעשית, חדה ומהירה, מזיזה הצידה את כל התירוצים וההימנעות ומסתכלת לאמת בעיניים (במה אני טוב ובמה פחות וכיצד מובילים תהליך שינוי שמטרתו לשפר ולתקן).

הגישה שלנו דורשת וסומכת על אותם משתתפים שיצליחו להגשים ולממש את מטרותיהם וחלומותיהם עם הכלים שלנו ובעיקר בזכות המודעות, הנכונות והמחויבות שאיתם הם יוצאים מהתהליך.

סוד ההצלחה שלנו הוא: בסגל ההנחיה, בכלים המעשיים והמוכחים, בדרך הטמעתם החדשנית לכדי שליפתם ברגע האמת ולטווח ארוך. בנוסף הרלבנטיות, הטריות - מודלים שנבחנו ותוקפו בעשור האחרון, לצד מציאת הקונצנזוס במחקרים האחרונים בתחום, הופכים זאת לשימושי עוד יותר בפרט בעת הזו - אתגרי המאה ה-21.

כך, במסגרת ההכשרות, הקורסים והסדנאות, אנו מלמדים ומטמיעים באמצעות התנסות מעשית וחווייתית כיצד להגדיר מטרות ולעמוד בהן, למפות ולהיות מודע לחוזקות ולערכים המובילים שלנו, מה שמחזק את המסוגלות האישית, ולצידם ההבנה מה ההרגלים המעכבים אותנו בדרך. המשתתפים לומדים את עקרונות ההצלחה שסייעו לאנשים מצוינים בתחומם, שלא רק השיגו הישגים יוצאי דופן אלא אף ידעו כיצד לשכפל זאת לחייהם המקצועיים והאישיים ומכאן יצרו חוויית הצלחה. בעיקר לומדים המשתתפים כיצד להתמודד עם מצבי שחיקה ומשבר כדי לא להיעצר או לוותר.

השיטה מהווה אינטגרציה של חמישה עולמות תוכן מרכזיים: עולם העסקים, הספורט, האימון, הפסיכולוגיה החיובית וחקר המוח והמצוינות. התפיסה השלמה נקראת דרייבולוגיה: תורת המוטיבציה הממוקדת משמעות.

צרו קשר

צרו קשר

שם מלא:
דואר אלקטרוני:
טלפון: