אודות

שיטת דרייב, אשר פותחה על ידי מייסדת העמותה עדי כהן-לוי, פועלת למציאת משמעות וליצירת הצלחה במכלול תחומי החיים. השיטה היא פרי שנים של מחקר יישומי בליווי מומחים, ומתבססת על ההבנה שכדי לספק פתרון שלם, לא ניתן להסתפק רק בהגברת מוטיבציה ובהצבת יעדים. לשם כך עדי והצוות פיתחו כלים פרואקטיביים שבאמצעותם יכולים החניכים למפות את החסמים והגורמים שמעכבים אותם בדרך להצלחה, ומלמדים כיצד למצוא פתרונות ולהתמודד עם מורכבויות שמזמנים לנו החיים.

התהליך אינו מתנהל באמצעות מילים גבוהות והמלצות תאורטיות. במסגרת ההכשרות, הקורסים והסדנאות, מלמדים הדרייבולוגים – הסגל המקצועי של דרייב, את המשתתפים כיצד להגדיר מטרות ולעמוד בהן – והכול באמצעות התנסות מעשית וחווייתית. לכל אדם יש חוזקות, אך לעתים הוא לא מודע לחוזקותיו. בתהליך המשתתפים מקבלים כלים למפות את נקודות החוזק  ואת הערכים המובילים שלהם, מה שמחזק את המסוגלות האישית שלהם.

כחלק מהתהליך, מתבצעת למידה מדמויות מוכרות שהשיגו הישגים יוצאי דופן (מודלינג). המשתתפים לומדים את עקרונות ההצלחה שמסייעים לאותם אישים מצטיינים בתחומם, שיודעים כיצד לשכפל זאת לחייהם המקצועיים והאישיים ומכאן יוצרים חוויית הצלחה.

לא פחות חשוב – ואולי יותר – המשתתפים לומדים כיצד להתמודד עם מצבי שחיקה ומשבר, כדי לא להיעצר או לוותר.